Aksion, Aventure, Krim

Birds of Prey

Özet

Birds of Prey

Hikayenin Konusu

Pas ndarjes nga Joker, Harley Quinn bashkohet me superheroinat Black Canary, Huntress dhe Renee Montoya për të shpëtuar një vajzë të re nga një kriminel i ligë.

  • Yönetmen Cathy Yan
  • Oyuncu Mary Elizabeth Winstead , Margot Robbie, Ewan McGregor
  • Süre 01:48:00