Coming Soon

Bobin Kafa Terminator Etkinliği

Bobin Kafa Terminator Etkinliği

Gösterim:
16:00
Söyleşi: 18:00


80lerin en sevilen Aksiyon bilim kurgu klasiklerinden The Terminator gösterimi sonrası BobinKafa'dan filmin derin okuması ve aksiyon/korku, tech noir ve slasher filmleri gibi alttürlerin detaylı bir analizi.

Genre
Aksiyon
Duration
0 min
Vision
7/27/2024

Açık Hava - Deadpool Wolverine Ön Gösterim

Edepsiz süper kahramanımız Deadpool yeni maceralarla geri dönüyor! Filmde, yaşadığı evrenin varoluşsal bir tehlikeyle yüz yüze gelmesi nedeniyle Wade Wilson (Deadpool), Marvel Sinematik Evreni'nin (MCU) tarihini değiştirecek bir görevde isteksiz de olsa daha isteksiz olan Wolverine'e katılır. Deadpool & Wolverine filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Aksiyon
Duration
127 min
Vision
7/24/2024

Kung Fu Panda

Beş yıldan uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya çıkan animasyon harikası Kung Fu Panda'nın üç sloganı var: ''Kendi kahramanın ol!'', ''Panda-mania başlıyor!'' ve ''Çok muhteşem olacak!'' Kung Fu fanatiği panda Po, Huzur Vadisi’ni Kar Leoparı Tai Lung’dan kurtarmak için Kung Fu dünyasına adım atar. Çevresine göre bu iş için biraz fazla kilolu ya da beceriksiz olabilir! Ancak zamanla kendisine inandığı takdirde neler yapabileceğini keşfeder.

Mark Osborne ile John Stevenson'ın birlikte yönettiği Oscar adayı filmin orijinal seslendirme kadrosunda Jack Black, Ian McShane, Angelina Jolie ve Ian McShane gibi ünlü isimler bulunuyor.

Kung Fu Panda filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Aksiyon, Animasyon, Aile
Duration
90 min
Vision
7/28/2024

Mavi Kaplan ve Fırtına Takım

Kötü dinozor Rage’in ve dinozor askerlerinin Dünya’ya gerçekleştirdikleri saldırının üzerinden 10 sene geçmiştir. Bu saldırı esnasında Mavi Kaplan köyünde yaşayan mavi kaplanlarla beraber Fırtına’nın babası Şimşek de ortadan kaybolmuştur. O zamanlar bir başına kalmış olan Fırtına artık büyümüş ve Fırtına Takımı’nın kaptanı olmuştur. Fırtına, tesadüf eseri babasının ve yok olan mavi kaplanların dinozor Rage tarafından başka bir boyuttaki gezegende tutsak edildiğini öğrenir. Fırtına ve kaplan takımı hemen harekete geçmeli, babasını ve kaybolan mavi kaplanları kurtarmalıdır.

Mavi Kaplan ve Fırtına Takım filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Aksiyon, Animasyon, Fantastik
Director
Peng Liu
Duration
94 min
Vision
7/19/2024

Acımasız

Ruthless, Harry, acımasız bir saldırıda öldürülen kızını kaybetmenin acısını atlatmaya çalışan bir lise koçudur. Öğrencilerinden biri, kızınınkine benzer koşullar altında ortadan kaybolunca Harry, kızının kaçırılmasından sorumlu olan adamları yakalamak için nihayet meseleyi kendi eline almaya karar verir.

Genre
Aksiyon, Gerilim
Director
Art Camacho
Starring
Dermot Mulroney, Jeff Fahey
Duration
92 min
Vision
7/19/2024

Açık Hava - Her Şey Her Yerde Aynı Anda

Yıllar önce Çin'den Amerika'ya göç eden Evelyn, kocasıyla yeni bir hayata başlamıştı. Ancak bir gün, yaşayabileceği farklı hayatlara ve alternatif evrenlere dair keşifler yaparak, tüm evrenleri kurtarmak için tek başına çılgın bir maceraya atıldı.

Genre
Aksiyon, Komedi
Director
Dan Kwan
Duration
132 min
Vision
8/3/2024

Sayara: İntikam Meleği - Özel Gösterim

Sayara: İntikam Meleği Gösterimi ve Can Evrenol Söyleşisi

🎬 Göçmen Sayara İstanbul’un iyi semtlerinden birinde hizmetli olarak lüks bir spor salonunda çalışmaktadır. Ablası Yonca, yasak ilişki içinde olduğu spor salonunun şımarık sahibi Barış ve 3 arkadaşı tarafından tecavüze uğrayıp öldürülür.

 
Barış’ın babası milletvekilidir. Göstermelik bir mahkemede olayın intihar olduğuna kanaat getirilerek Barış ve arkadaşları delil yetersizliğinden tutuksuz yargılanmak üzere salıverilirler. Ülkedeki sayısız benzer davadan biri gibi unutulup gideceği düşünülür.

Ancak Sayara’nın herkesten gizlediği bir sırrı vardır. Sayara’nın babası Türkmenistan’ın eski özel harekat komutanı, Türkmenistan’ın en güvendiği derin devlet figürlerinden biri ve Sovyet Sambo şampiyonlarından Şamil Bazarov’dur. Şamil Bazarov, küçük kızı Sayara’yı yakın dövüş konusunda bir ajan gibi eğitmiştir. Sayara o gece kendi adaletini kendi infaz etmeye ant içer.

✨ Can Evrenol, bağımsız korku filmleri Baskın (2015), Ev Kadını (2017) ve mini dizisi Çıplak (2020) ile tanınan Türk sinemacıdır. Çalışmalarında ağırlıklı olarak ailenin sosyal klostrofobisi, cinsellik ve rüyalara yer verir.

Genre
Aksiyon, Suç
Duration
98 min
Vision
8/10/2024

Süper Kahramanlar: Taşların Peşinde

Süper Kahramanlar: Taşların Peşinde, uzak bir galakside yaşayan Süper Kahramanlar, Enerji Taşı'nı korumak için savaşırken güçlerini kaybederler. Canavarlar Planet Xing'e saldırır. Güçsüz olsalar da birlikte çalışarak canavarları alt ederler ve güçlerini geri kazanırlar. Sonunda, barış galaksiye geri döner.

Genre
Animasyon
Director
Weiming Huang
Duration
96 min
Vision
7/19/2024

Komşum Totoro - Film Gösterimi

Komşum Totoro - Film Gösterimi

87'

"Komşum Totoro'da anneleri, isimlendirmeyen ve uzun süreli bir hastalığa yakalandığında ona daha yakın olmak için yattığı hastanenin yakınındaki eski bir eve taşınmak isteyen iki küçük kız, bir profesör olan babalarını da ikna edip bu kırsal yere taşınırlar. Küçük kızlar Satsuki ve Mei zamanla evin içerisinde onlarla birlikte yaşamakta olan, bazı varlıkların olduğunu fark ederler. Bu varlıklardan bir şekilde kurtulduklarında, evlerinin karşısındaki ormanda karşılaştıkları büyüleyici varlıklar iki kardeşi büyülü bir dünyanın içerisine sürüklerler.

Komşum Totoro, Japon animasyon üstadı Hayao Miyazaki’nin kült filmlerle dolu filmografisinin en samimi ve en büyülü hikayelerinden biri."

Genre
Animasyon
Director
Hayao Miyazaki
Duration
87 min
Vision
7/20/2024

Kabakçığın Hayatı

Claude Barras tarafından yönetilen Kabakçığın Hayatı, bu yıl Fransa'nın Yabancı Dilde En İyi Film Oscarı'na aday gösterilen bir film.

Kabakçık, 9 yaşındaki bir erkek çocuk için alışılmadık bir takma isim olabilir, ancak kendi özgün hikayesi aslında son derece evrensel bir nitelik taşımaktadır. Annesinin beklenmedik ölümünden sonra, Kabakçık, yardımsever bir polis memuru olan Raymond tarafından aynı yaş grubundaki diğer çocukların bulunduğu bir yetimhaneye bırakılır. Kabakçık başlangıçta bu tuhaf ve zaman zaman düşmanca ortamda yer edinmekte zorlansa da, Raymond'ın desteği ve yeni kazandığı arkadaşları sayesinde zamanla güveni kazanacak, gerçek sevgiyi keşfedecek ve kendine ait yeni bir aile bulacaktır.

Genre
Animasyon, Aile
Director
Claude Barras
Duration
66 min
Vision
7/31/2024

Açık Hava - Ratatuy

Remy adındaki bir fare, ailesinin onaylamamasına ve bir fare olmasına rağmen, Fransa'da büyük bir aşçı olma hayalleri kuruyor. Kader Remy’i Paris’in kanalizasyonlarına attığında, Remy kendini, usta aşçı Auguste Gusteau sayesinde ünlenmiş bir restoranın altında buluyor. Eşsiz bir Fransız restoranının mutfağındaki hoşlanılmayan ve hatta kesinlikle istenmeyen bir misafir olmanın getirdiği tehlikelere rağmen, Remy’nin aşçı olma arzusu; tüm olayları alevlendirerek Paris’in yemek dünyasını tepe taklak ediyor inanılmaz bir macera başlatıyor.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Animasyon, Aile, Komedi
Duration
71 min
Vision
8/7/2024

Citizenfour

Oscar ödülü de dahil olmak üzere 40'tan fazla ödül kazanan Citizenfour, sadece bir belgesel değil, aynı zamanda gerçek hayattan fırlamış bir gerilim filmi. Belgeselci ve gazeteci Laura Poitras ile gazeteci Glenn Greenwald, Hong Kong'da Edward Snowden adı altında bilinen biriyle buluşuyorlar. Snowden, üst düzey bir CIA analisti olarak, Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı'nın özel hayatın gizliliğini yasa dışı yollarla ihlal ettiğini kanıtlayan gizli belgeleri kameralar önünde gazetecilere teslim ediyor. Poitras ve Greenwald, Snowden'ın tarihi kararıyla hayatını sonsuza dek değiştirecek bu kahramanca eylemi karşısında yaşananları dikkatle izliyorlar.

Genre
Belgesel
Director
Laura Poitras
Duration
114 min
Vision
7/24/2024

Açık Hava - Dünyanın En Kötü İnsanı

Dünyanın En Kötü İnsanı, Norveç sinemasının ilgiyle izlenen yönetmeni Joachim Trier bu kez bir Woody Allen komedisi gibi hareketli ve hafif başlayıp hüzünlü bir sona doğru ilerleyen bir kadın hikâyesi ile karşımızda. Julie, hangi mesleği seçeceğine karar veremeyen, ne çeşit bir erkekle mutlu olacağından emin olamayan enerjik bir genç kadındır. Özgür yaşamaya inancı onu hayatını paylaşmaya karar verdiği erkeklerle kolayca ilişki kurmaya yöneltir. Ama Julie eski ilişkilerin tamamen geçmişte kalmadığını, geleceğe de gölgelerini düşürebileceğini hesaba katmamıştır. Strindberg’in ünlü oyununa referansla çağdaş Matmazel Julie çeşitlemesi olarak görülebilecek film, coşku ile ciddiyeti bağdaştıran anlatımıyla dikkat çekiyor.

Genre
Dram
Director
Joachim Trier
Starring
Anders Danielsen Lie, Renate Reinsve, Maria Grazia Di Meo
Duration
127 min
Vision
7/24/2024

Açık Hava - Joker

Joaquin Phoenix'in başrolünde olduğu Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in, zihninin psikolojik olarak yavaş yavaş tekinsiz sulara yelken açmasıyla bildiğimiz anlamıyla Joker karakterine dönüşümünü konu ediniyor.

Genre
Dram
Director
Todd Phillips
Starring
Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Zazie Beetz
Duration
117 min
Vision
7/30/2024

Açıkhava - Geçiş

Geçiş, kardeşine verdiği sözü yerine getirmeye çalışırken kendisini beklenmedik durumların içerisinde bulan bir kadının hikayesini konu ediyor. İntihara meyilli ve maddi sıkıntılar yaşayan emekli öğretmen Lia, yakın zamanda ölen kız kardeşinin son arzusunu yerine getirmeye kararlıdır. Sözünü tutmak için uzun süredir kayıp olan yeğeni Tekla'nın peşine düşen Lia’nın arayışı onu İstanbul’a götürür. Lia’nu yolu burada trans hakları için mücadele eden avukat Evrim'le kesişir.

Genre
Dram
Director
Levan Akın
Duration
105 min
Vision
7/21/2024

Açık Hava Film Gösterimi: Geceye Veda

En çok sevdiğiniz kişi sizden farklı bir görüşte olsa ne yapardınız? Peki ya Cumhuriyet düşmanı olsa? Bu, Muriel’in torunu Alex’in hayatta karşısına çıkan büyük bir ikilemdir.

Orijinal dilde, Türkçe altyazılıdır.

Genre
Dram
Duration
104 min
Vision
8/15/2024

Açık Hava Gösterimi: MIA

Açık Hava Gösterimi: MIA 

On beş yaşındaki harika çocuğun hayatını çarpıtan ve onu bir kabusa dönüştüren, manipülatör olan bir çocuğun şiddetle dahil olduğu küçük, basit ve mutlu bir ailenin hikayesi.

*Orijinal dilde, ‘Türkçe ve İngilizce alyazılıdır.’’

Genre
Dram
Duration
108 min
Vision
7/23/2024

Açık Hava Gösterimi: LAF

Caterino, Taranto'daki Ilva fabrikasında bir işçidir. Şirket yöneticileri, kurtulmaları gereken işçileri belirlemek için onu casus olarak kullanmaya karar verdiğinde Caterino, onları ihbar etmek için nedenler arayarak meslektaşlarının izini sürmeye başlar.

*Orijinal dilde, ‘Türkçe ve İngilizce alyazılıdır.’’

Genre
Dram
Duration
99 min
Vision
8/6/2024

Cam Kavanoz

4 küçük arkadaş, boş zamanlarında mezarlıklarda su taşıyıp, çiçek satarak para kazanmaya çalışır. Birbirlerinin rakibi olan arkadaşlar, mezarlık bekçisi olan Mürsel’in önerisiyle kazançlarını eşit olarak paylaşmaya başlar. Bir gün mezarlıkta uyuyan Ramazan’a denk gelen çocuklar, onun İstanbul’a gitme hayali olduğunu öğrendiklerinde ona yardım etmeye karar verirler. Geçmişte Ramazan’ın anne ve babasının ölümüne şahit olduğunu öğrenen çocuklar, katilin onu takip ettiğini fark ederler ve onu korumaya çalışırlar.

Cam Kavanoz filmini sinemada izlemek için hemen biletini al.

Genre
Dram
Director
Sinan Uzun
Starring
Gazi Şeker, Cemalettin Çekmece, Özgür Yelaldı
Duration
124 min
Vision
7/19/2024

Açıkhava - Baba

Anthony, 80 yaşında, özel bir adamdır ve yalnız yaşamayı tercih etmektedir. Ancak kızının artık ziyaret edemeyeceği bir dönemde gerçeklik algısını kaybetmeye başlar ve yeni bir yardımcıya ihtiyaç duyar. Hafızasının dalgalanmaları arasında kendi kimliğine ve geçmişine sarılmaya çalışan Anthony'nin hikayesi duygusal bir derinliğe sahiptir. Olivia Colman ve Anthony Hopkins, etkileyici performanslarıyla filmde unutulmaz bir iz bırakıyor. "BABA", iki dalda Oscar ödülü kazanarak, seyircileri derinden etkilemeyi başarıyor.

Genre
Dram
Director
Florian Zeller
Starring
Anthony Hopkins, Olivia Colman, Imogen Poots
Duration
97 min
Vision
8/14/2024

Açıkhava - Yaşamaya Bak

Duygusal ve sıcacık bir yol filmi olan "Yaşamaya Bak", Joker ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ı sahibi Joaquin Phoenix ve genç oyuncu Woody Norman'ın başrollerini paylaştığı unutulmaz bir hikayeyi anlatıyor. Radyo programcısı Johnny, yeğeniyle yola çıkar ve Los Angeles'tan New York'a, ardından New Orleans'a uzanan bu seyahat, geçmişle gelecek arasındaki derin bağları keşfetmelerine olanak tanır. Mike Mills'in yönettiği ve Robbie Ryan'ın görsel anlatımını üstlendiği film, duygusal derinliği ve olağanüstü oyunculuk performanslarıyla izleyicileri büyülüyor. A24 dağıtımında olan yapım, Metacritic'te 82 ve Tomatometer'da %94 puan almıştır.

Genre
Dram
Director
Mike Mills
Starring
Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Woody Norman
Duration
108 min
Vision
8/16/2024

Açıkhava - Yaşamın Kıyısında

Kenneth Lonergan'ın yazıp yönettiği, başrollerinde Casey Affleck ve Michelle Williams'ın yer aldığı Yaşamın Kıyısında, ölüm ve geçmişin iç içe geçtiği bir dram öyküsü anlatıyor.

Yalnız ve asabi biri olan Lee (Casey Affleck), bir gün abisinin öldüğü haberini alır. Bu haber üzerine doğup büyüdüğü kasabaya dönen Lee, abisinin tüm varlığını kendisine bıraktığını öğrenir, buna yeğeninin velayeti de dâhildir. Böyle bir sorumluluğun altına girmek istemeyen Lee'nin hayatı eski karısının da denkleme dâhil olmasıyla işin içinden çıkılmaz bir hâl alacaktır.

Genre
Dram, Aile
Director
Kenneth Lonergan
Starring
Caleb Casey Affleck, Kyle Chandler, Michelle Williams
Duration
137 min
Vision
8/10/2024

Açıkhava - Köylüler

Köylüler, bir köylü kızı olan Jagna’nın oğlu Antek’e olan sevgisine rağmen kendisinden çok daha yaşlı ve varlıklı bir çiftçi olan Maciej ile evlenmeye zorlanmasının trajik hikayesidir. Zamanla Jagna, köylülerin kıskançlık ve nefret nesnesi haline gelir ve bağımsızlığını korumak için savaşmak zorunda kalır. 19. ve 20.  Yüzyıl Polonya kırsalında geçen hikayenin dramatik kırılmaları, değişen mevsimlere, tarlalardaki ağır işlere ve geleneksel bayramlara bağlanıyor.

Genre
Dram, Animasyon, Tarihi
Director
Hugh Welchman, DK Welchman
Starring
Kamila Urzedowska, Robert Gulaczyk
Duration
114 min
Vision
7/28/2024

Van Gogh: At Eternity's Gate

Ünlü ressamının hayatının ele alındığı filmde, Van Gogh’u William Dafoe canlandırıyor. Van Gogh’un hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı yapımın yönetmen koltuğunda Julian Schnabel oturuyor. Senaryosunu yönetmen Schnabel ve Jean-Claude Carrière’nin birlikte kaleme aldığı biyografik yapımın oyuncu kadrosunda Oscar Isaac, Rupert Friend, Mads Mikkelsen gibi isimler yer alıyor.

Van Gogh: At Eternity's Gate filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Biyografi
Duration
111 min
Vision
7/23/2024

Açık Hava - Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody, Queen grubuna, müziklerine, klişelere meydan okuyan ve kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri haline gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury'nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury'nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba liderlik ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecine yayılıyor. Bu süreçte de, her zaman bir aile gibi olan ve günümüzde dışlanmışlara, hayalperestlere ve müzikseverlere ilham vermeye devam eden bir grubun mirasını süslüyor.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Dram, Biyografi
Duration
135 min
Vision
7/21/2024

Açıkhava - Elvis

Elvis Presley, müzik ve film endüstrisinde eşsiz bir yere sahip olan bir efsanedir. Kendisi, Amerikan kültüründe bir ikon haline gelmiştir ve masumiyetin kaybolduğu dönemde yükselişini göstermiştir. Presley'in müzik kariyerindeki gelişimi, onun şanına ve benzersiz statüsüne nasıl ulaştığını ortaya koymaktadır. Aynı zamanda menajeri Albay Tom Parker ile olan karmaşık ilişkisinin dinamikleri de dikkat çekicidir. Presley'in 20 yılı aşkın süren kariyeri, onun nasıl bir efsane haline geldiğini açık bir şekilde gözler önüne sermektedir.

Genre
Dram, Biyografi, Müzik
Director
Baz Luhrmann
Starring
Tom Hanks, Olivia DeJonge -, Austin Butler
Duration
159 min
Vision
8/9/2024

Açık Hava - Jeanne Du Barry

Jeanne Vaubernier adlı film, işçi sınıfından gelen sıradan bir kadının hayatının dönüşümünü ekrana taşıyor. Jeanne, sınıf atlama hırsıyla dolu, fakir bir hayatın içinde çekişmeye alışkın bir karakterdir. Güzel ve kurnaz bir kadın olan Jeanne, çıkarlarını korumak adına cazibesini sonuna kadar kullanmaktan çekinmez. Sevgilisi Kont du Barry, Jeanne’ın bu özelliğini fark eder ve onunla birlikte zenginlik yolunda ilerler.

Ancak Jeanne'nin kaderi, Richelieu Dükü'nün de dahil olduğu bir planla değişmeye başlar. Dük, Jeanne'ı tanıştırmak için Kral 15. Louis'in karşısına çıkarır. Bu buluşma beklenmedik bir şekilde ilerler ve Kral ile Jeanne arasında derin bir bağ doğar. Louis XV, Jeanne'ın karşısında hayatın yeni ve heyecan verici yanlarını keşfeder. Ancak bu tutkulu ilişki, sarayı ve hatta tüm şehri sarsacak bir skandala dönüşür.

Sarayın soyluları, sokaklardan gelen bir kadını kraliçe olarak kabul etmeye yanaşmazlar ve Jeanne'nın hayali büyük bir tehlike altındadır. Jeanne ve Kral Louis XV arasındaki tutkulu aşk, soyluların kıskançlığı ve toplumun onaylamamasıyla büyük bir sınavın ortasında kalır. Jeanne, sınıf atlamış olabilir, ancak onun için gerçek aşk ve mutluluk bulma mücadelesi daha yeni başlamıştır.

Jeanne Du Barry filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Biyografi, Tarihi
Director
Maïwenn Besco
Starring
Johnny Depp, Louis Garrel
Duration
117 min
Vision
8/12/2024

Açıkhava - Son İmparator

Ünlü yönetmen Bernardo Bertolucci'nin yönettiği, sinema tarihinin en çok ödül alan ve en geniş kadrolu filmlerinden biri olan bu destansı öykü, 3 yaşındaki Puyi'nin imparatoriçe tarafından Çin hanedanının varisi olarak seçilmesiyle başlar. Ancak imparatoriçenin ani ölümünden sonra, Puyi bir anda tahta geçer. Sadece 4 yıl sonra, Çin Halk Cumhuriyeti kurulur ve Puyi ve ailesi için yaşamları kökten değişir.

Artık sadece Yasak Şehir'de hüküm süren hanedan, dış dünyaya karşı kapalı bir şekilde yaşamaya devam eder. Ancak Yasak Şehir'in de hanedandan alınmasıyla birlikte, Puyi ve ailesinin dış dünyayla ilişkisi başlar ve yeni bir yaşama adım atmaları zorunlu hale gelir. Bu asırlık hanedanın çalkantılı yaşamı, hem gizemli Yasak Şehir'in içinden hem de dış dünyada yaşanan olaylarla birleşerek unutulmaz bir hikayeye dönüşür.

Genre
Dram, Biyografi, Tarihi
Duration
163 min
Vision
8/7/2024

Açıkhava - Kahraman

Oscar ödüllü yönetmen Asghar Farhadi'den etkileyici bir hikaye: Jüri Büyük Ödülü sahibi "Kahraman", Cannes ve Oscar ödülleri için adaylık kaçırmayacak. Rahim, hapishaneden izin alarak ödenemeyen borcu için çıkar. Ancak alacaklının şikayetini geri çekmesi beklenmedik olaylarla karşılaşır.

Genre
Dram, Gerilim
Director
Asghar Farhadi
Starring
Amir Jadidi, Mohsen Tanabandeh, Fereshteh Sadre Orafaiy
Duration
128 min
Vision
8/17/2024

Tarikat

Amerikalı sosyal psikolog Ben Monroe, rahatsız edici bir olayla bağlantılı yerel bir tarikatı araştırıyor. Kendini işine kaptırırken asi genç kızı Mazzy, onu şehrin yeraltı parti sahnesiyle tanıştıran gizemli bir yerel çocukla ilişki kurar. Bu iki dünya kesişmeye doğru giderken Mazzy kendini büyük bir tehlikenin içinde bulur ve Ben'in onu kurtarmak için zamana karşı yarışması gerekecektir.

Tarikat filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Gerilim, Gizem
Director
Jordan Scott
Starring
Eric Bana, Sadie Sink
Duration
94 min
Vision
7/19/2024

Açıkhava - Mulholland Çıkmazı

Betty Elms, en büyük hayali Hollywood'da ünlü bir aktrist olmak olan bir kadındır. Bunun için Hollywood'a doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Burada kendi hayatında mükemmel bir noktaya ulaşmış olan bir kadınla tanışır ve onun başarılarına hayran kalır. O kadın da Betty'den hoşlanmaya başlar ve aralarında gizemli ve oldukça erotik bir ilişki başlar. Mulholland kavşağında bir trafik kazası gerçekleşir. Bilinç ve bilinçaltı birbirlerine karışırlar. Bütün bu hayatlar, birbirlerine gireceklerdir.

Genre
Dram, Gerilim, Gizem
Director
David Lynch
Starring
Naomi Watts, Justin Theroux, Laura Harring
Duration
147 min
Vision
8/3/2024

Açık Hava - Parazit

Parazit, usta sinemacı Bong Joon-ho'nun Altın Palmiye ödülüne layık görülen filmi Parasite, metropolleşen Seul'un yuttuğu bir muhitte, bodrumdan hallice bir evde yaşayan Kim ailesinin, oğul Ki-woo'nun varlıklı Park ailesinin kızları Da-hye'nin özel öğretmeni olması sonrası başlarından geçenleri konu ediniyor.

Ki-Taek fakir ve işsiz bir adamdır. Karısı, oğlu ve kızıyla Seul’un arka mahallerinden birinde, böceklerin istila ettiği bir evde yaşamaktadır. Bir gün Ki-Taek’in oğlu Ki-Woo, son derece varlıklı bir ailenin evinde özel eğitmenlik işi bulur ve çok geçmeden kendi ailesi ile birlikte Park ailesinin hayatının bir parçası olmaya başlar.

Genre
Dram, Gerilim, Komedi
Director
Bong Joon-ho
Starring
Song Kang-Ho, Lee Sun-kyun, Cho Yeo-jeong
Duration
132 min
Vision
7/19/2024

Açık Hava Gösterimi: Ne Seninle Ne Sensiz

Tommaso ve Alice on beş yıldır birlikte olan bir çifttir; evli değiller ve çocuksuzlar, biri müzisyen biri oyuncu fakat ikisi de başarısız. Üstlendikleri tek gerçek sorumluluk olan ipotek sayesinde bir ev satın aldıkları Roma'da yaşıyorlar. Bir duyuru için, akşam yemeğine davet ettikleri arkadaşları evleneceklerini düşünürler. Bunun yerine Tommaso ve Alice ayrılmaya karar verdiklerini duyururlar: Ancak doğal bir şekilde arkadaş olarak kalmak isterler. Meşru ama naif hırsları, gerçeklik ilkesiyle çatışır: Hiçbir değişiklik acısız değildir ve olamaz.

‘’Orijinal dilde,Türkçe ve İngilizce alyazılıdır.’’

Genre
Dram, Komedi
Duration
105 min
Vision
8/13/2024

Çocuk ve Balıkçıl - Film Gösterimi

Çocuk ve Balıkçıl - Film Gösterimi 

123'

Çocuk ve Balıkçıl, ergenlik döneminde olan bir gencin hikayesini konu ediyor. İkinci Dünya Savaşı sırasıda geçen filmde, küçük bir çocuk olan Mahito, annesini kaybetmesinin ardından taşrada yaşayan babasının yanına taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatına alışmaya çalışan Mahito, günlerini terk edilmiş bir kulenin civarında oynayarak geçirir. Mahito oynamak için kuleye gittiğinde, sürekli gri bir balıkçıl kuşu ile karşılaşır. Ancak çok geçmeden hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını anlar.

Genre
Dram, Macera, Animasyon
Director
Hayao Miyazaki
Duration
123 min
Vision
7/20/2024

Açık Hava - Çocuk ve Balıkçıl

Yılın en çok beklenen animasyon filmi Çocuk ve Balıkçıl, büyük usta Hayao Miyazaki’nin on yıl aradan sonra sinemaya muhteşem dönüşü… Toronto Film Festivali’nin açılış filmi olarak gösterilen Çocuk ve Balıkçıl, İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor ve küçük Mahito’yu izliyor. Annesini kaybeden Mahito, alelacele babasının yanına taşraya taşınmak zorunda kalır. Burada terk edilmiş bir kulenin civarında oynar, gri bir balıkçıl kuşu sürekli karşısına çıkar. Kısa süre sonra hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını anlar. Büyümek ve yas tutmak hakkında derinlikli bu fantezi, Miyazaki’den beklediğimiz üzere muhteşem bir görsel dünya, olağanüstü renkler ve sürekli canlı tutulan gizemler içeriyor. Yedi yılda tamamlanan filmin tamamı 60 kişilik bir ekip tarafından elle çizildi.

Genre
Dram, Macera, Animasyon
Director
Hayao Miyazaki
Duration
124 min
Vision
7/27/2024

Açık Hava - Hayvan Krallığı

Hayvan Krallığı, Bir baba ile oğulun, insanların farklı hayvan türlerine dönüştüğü bir dünyada yaşadığı ilginç bir macera.

Genre
Dram, Macera, Bilim Kurgu
Director
Thomas Cailley
Starring
Romain Duris, Tom Mercier, Adèle Exarchopoulos
Duration
130 min
Vision
7/24/2024

Açıkhava - Sen Şarkılarını Söyle

Sen Şarkılarını Söyle, Coen Kardeşler'in yine bir dönem dramasına imza attıkları Inside Llewyn Davis, 1960'lı yılların New York'unda geçiyor.

1960'lı yılların başında Greenwich Village, folk müziğin devrimine sahne olur. Film ünlü folk sanatçısı Dave Van Ronk'un hayatından ilhamla yola çıkarak, dönemin müzik piyasasında yaşananları ünlü sanatçılar Bob Dylan, Joan Baez ve Joni Mitchell eşliğinde beyazperdeye taşımakta. 2013 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışacak olan filmin başrollerinde Justin Timberlake, John Goodman ve son dönemin dikkat çeken yeteneklerinden Carey Mulligan yer alıyor.

Genre
Dram, Müzik
Director
Joel Coen, Ethan Coen
Starring
Carey Mulligan, Oscar Isaac, Justin Timberlake
Duration
104 min
Vision
8/2/2024

Açık Hava - Leon: Sevginin Gücü

Leon, masum bir kız ve bir katilin hikayesini anlatıyor. Onların birbirlerinden başka kaybedecek hiçbir şeyleri yok. Erkek duygusuzca öldürüyor. Zayıf noktasını sadece 12 yaşındaki bir kız biliyor.12 yaşında New York’ta yaşayan Mathilda, üvey ailesinin yanında sevimsiz bir yaşamı paylaşmaktadır. Babası, iki taraflı oynayan bozulmuş polis için uyuşturucu saklamaktadır. Mathilda’yı kaçıp gitmekten tek alıkoyan küçük erkek kardeşidir. Bir gün, tüm ailesinin katledeildiği zaman alışverişte olan Mathilda şans eseri hayatta kalır ve en çok ihtiyacı olduğu sırada Léon’un dairesine saklanarak kendini kurtarır.

Açık Hava - Leon: Sevginin Gücü filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Polisiye
Director
Luc Besson
Starring
Gary Oldman, Jean Reno, Natalie Portman
Duration
103 min
Vision
7/26/2024

Açıkhava - Bir Skandalın Peşinde

Bir Skandalın Peşinde; yirmi yıl önce Gracie Atherton-Yu ve kocası Joe'nun ilişkisi ülkeyi etkisi altına almıştır. Artık sıradan bir hayat yaşayan çift, ikiz kızlarının mezuniyetine hazırlanmaktadır. Hollywood oyuncusu Elizabeth Berry ise yeni bir film hazırlığındadır ve filmde Gracie'yi canladıracaktır. Elizabeth Gracie'yi daha yakından tanımak ister ve aileyle vakit geçirmek için Maine'in pitoresk sahiline gider. Elizabeth'in bu ziyareti, aile dinamiğinin çözülmeye başlamasına neden olur.

Genre
Dram, Romantik
Director
Todd Haynes
Starring
Julianne Moore, Natalie Portman
Duration
113 min
Vision
7/26/2024

Açık Hava - Bir Skandalın Peşinde

Bir Skandalın Peşinde; yirmi yıl önce Gracie Atherton-Yu ve kocası Joe'nun ilişkisi ülkeyi etkisi altına almıştır. Artık sıradan bir hayat yaşayan çift, ikiz kızlarının mezuniyetine hazırlanmaktadır. Hollywood oyuncusu Elizabeth Berry ise yeni bir film hazırlığındadır ve filmde Gracie'yi canladıracaktır. Elizabeth Gracie'yi daha yakından tanımak ister ve aileyle vakit geçirmek için Maine'in pitoresk sahiline gider. Elizabeth'in bu ziyareti, aile dinamiğinin çözülmeye başlamasına neden olur.

Genre
Dram, Romantik
Director
Todd Haynes
Starring
Julianne Moore, Natalie Portman
Duration
113 min
Vision
7/31/2024

Açık Hava - Great Gatsby

Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway'nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Dram, Romantik
Duration
143 min
Vision
8/4/2024

Açık Hava - Dali'yi Beklerken

İspanya’nın en ünlü Fransız lokantasında çalışan şef Fernando, günün birinde kendini kardeşi Alberto’yla birlikte Cadaqués köyünde, yani dünyaca ünlü ressam Salvador Dalí’nin yaşadığı yerde bulur. Şefin ve ressamın yollarının kesişmesi, yepyeni ve ilham dolu bir aşçılık anlayışının ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

İlhamını tüm zamanların en iyi restoranlarından biri kabul edilen El Bulli'nin hikayesinden alan Dalí’yi Beklerken, kesinlikle aç karnına izlememeniz gereken bir film.
 

Genre
Dram, Romantik, Komedi
Director
David Pujol
Starring
José Garcia, Ivan Massagué
Duration
120 min
Vision
7/25/2024

Rita Çiftlik Açıkhava - Dali'yi Beklerken

Yetenekli bir şef olan Fernando, 70'li yıllarda uluslararası üne sahip Salvador Dalí'nin ikametgahı olan Cadaqués köyüne gelir. Şef ile sanatçının yolları kesişecek ve yeni bir mutfak dehasının doğmasına neden olacaktır.

Dali'yi Beklerken filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Romantik, Komedi
Director
David Pujol
Starring
José Garcia, Ivan Massagué
Duration
114 min
Vision
7/19/2024

Açık Hava - Forrest Gump

Film, öğrenme güçlüğü yaşayan ancak atletik olarak inanılmaz yeteneklere sahip Forrest Gump'ın, doğum yılı olan 1944 ve 1982 yılları arasında gerçekleşmiş, bazen sadece gözlemlediği, bazen de başkalarına ilham verdiği 20. yüzyılın dönüm noktası olaylarını betimler.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Dram, Romantik, Komedi
Duration
142 min
Vision
7/31/2024

Açıkhava - Aşk Her Yerde

Notting Hill ve Bridget Jones’s Diary’nin yapımcılarından romantizm rüzgarları. Birbirinden ünlü oyuncuları ve olağanüstü müzikleriyle film uzun süre akıllardan çıkmayacak.

Beklenmedik, heyecanlı, karşılıksız, tutkulu, engellenemez, anlatılamaz… Noel’e tam 1 hafta kala Aşk Her Yerde. Karı-koca, sevgili, baba-oğul, rock yıldızı ve menajeri arasında birbirinden farklı tam on hikayenin içinde.

Genre
Dram, Romantik, Komedi
Director
Richard Curtis
Starring
Liam Neeson, Hugh Grant
Duration
135 min
Vision
8/16/2024

Full Metal Jacket

Stanley Kubrick'in savaşın acımasız gerçeklerini gözler önüne serdiği bu unutulmaz film, Vietnam Savaşı'na katılan bir grup deniz piyadesinin eğitimden cepheye uzanan hikayesini anlatıyor. Film, askerlerin hem fiziksel hem de psikolojik sınavlarını gözler önüne sererken, savaşın dehşetini ve insan ruhundaki yıkımı derinlemesine inceliyor.

Full Metal Jacket, etkileyici sahneleri, unutulmaz diyalogları ve çarpıcı gerçekçiliğiyle izleyiciyi sarsıyor. Kubrick'in ustalığıyla hayat bulan bu savaş klasiği, sinema severler için kaçırılmaması gereken bir deneyim.

 

Genre
Dram, Savaş
Director
Stanley Kubrick
Starring
Vincent D'Onofrio, Matthew Modine, Adam Baldwin
Duration
116 min
Vision
7/26/2024

A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

136'

Stanley Kubrick'in Anthony Burgess'in romanından uyarladığı bu kült klasik, karanlık ve rahatsız edici bir distopya sunuyor. Şiddet dolu bir çete lideri olan Alex'in hikayesini takip eden film, toplumun özgür irade ve ahlak konularındaki ikilemlerini sorguluyor.

Görsel ve işitsel açıdan çığır açan A Clockwork Orange, şok edici sahneleri, unutulmaz müzikleri ve derin temalarıyla izleyiciyi koltuğuna mıhlıyor. Kubrick'in dehasının bir yansıması olan bu film, sinema tarihinde tartışmasız bir yere sahip.

Genre
Dram, Suç, Bilim Kurgu
Director
Stanley Kubrick
Starring
Malcolm McDowell
Duration
136 min
Vision
7/19/2024

Şafak Sökerken

1950'lerde Roma'da genç bir kadın, nişanlandığı bir adamla olan ilişkisinin eşiğindedir. Bir gün, Cinecittà'da figüran olarak seçmelere katılmak üzereyken, kendini keşfetmeye başladığı bu neredeyse sonsuz geceye adım atar.

Şafak Sökerken filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Tarihi
Director
Saverio Costanzo
Starring
Lily James , Rebecca Antonaci, Joe Keery
Duration
119 min
Vision
7/19/2024

Açık Hava - İlgi Alanı

Auschwitz toplama kampı komutanı Rudolf Höss ve karısı Hedwig kampın hemen yanında ki bir evde hayallerindeki hayatı yaşamaya çalışırlar. Financial Times'tan Raphael Abraham şöyle yazıyor: "Glazer canavarlığı önemsizleştirmekten çok daha büyük bir şey başardı - böylesine aşırı bir insanlık dışılığı önemsizleştirerek bizi gerçek dehşete yeniden uyandırdı." İlgi Alan, prömiyerini 2023 Cannes Film Festivali'nde yaptı ve Akademi Ödülleri'nde Birleşik Krallık'ın adayı olarak seçildi.

Genre
Dram, Tarihi, Savaş
Director
Jonathan Glazer
Starring
Christian Friedel, Sandra Hüller, Ralph Herforth
Duration
105 min
Vision
7/20/2024

Açıkhava - Vanya

Andrew Scott (Fleabag), Çehov’un Vanya Dayı’sının Simon Stephens (The Curious Incident of the Dog in the Night-Time) tarafından uyarlanmış bu radikal yeni versiyonunda, birden çok karakteri canlandırıyor.

İnsan duygularının karmaşıklığını ele alan bu tek kişilik adaptasyonda umutlar, düşler ve pişmanlıklar mercek altına alınıyor.

Genre
Dram, Tiyatro
Director
Sam Yates
Starring
Andrew Scott
Duration
119 min
Vision
8/10/2024

The Dead Don't Hurt

1860'larda, son derece bağımsız Fransız-Kanadalı Vivienne Le Coudy, Danimarkalı göçmen Holger Olsen ile birlikte, Nevada'nın tozlu kasabası Elk Flats'te birlikte bir hayat kurmaya çalışarak bir yolculuğa çıkar. Holger, patlak veren İç Savaş'ta Birlik için savaşmaya karar verdiğinde, Vivienne'in kendini savunması gerekir ve bu, yozlaşmış bir belediye başkanı tarafından kontrol edilen bir kasabada hiç de kolay değildir.

The Dead Don't Hurt filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Western
Director
Viggo Mortensen
Starring
Viggo Mortensen, Vicky Krieps
Duration
129 min
Vision
8/16/2024

Açık Hava Film Gösterimi: Eşek Derisi

Kral ve kraliçenin kusursuz bir hayatı vardır. Ancak onların mutlu yaşamı kraliçenin ani ölümü alt üst olur. Kral, karısının ölümü üzerine asla onun kadar güzel olmayan biriyle evlenmeyeceğine dair yemin eder. Bunun üzerine ülkede kralın evlenebileceği tek kişi kalır; o da kızıdır. Genç kızın vaftiz annesi, bu evliliğe engel olmak için kızın kraldan elde edilmesi zor düğün hediyeleri istemesine ikna eder.

Orijinal dilde, Türkçe altyazılıdır.

Genre
Fantastik, Romantik-Komedi, Müzik
Duration
91 min
Vision
8/1/2024

Açık Hava Film Gösterimi: The Lobster

*Film orijinal dilde, Türkçe altyazılı.

Yaş Sınırı : 15+

Söyleşi Saati: 19.30

Film Gösterim Saati: 20.30

The Lobster filmi öncesi Sinema ve Felsefe Derneği Başkanı Prof. Dr. Serdar Öztürk ile bir söyleşi gerçekleştirilecek, söyleşinin hemen ardından ise film gösterimi başlayacaktır.

‘’Colin Farrell, Rachel Weisz, Lea Seydoux ve Ben Whishaw gibi yıldızları distopik bir aşk hikayesinde buluşturan The Lobster, Köpek Dişi ve Alpler filmleriyle geniş hayran kitlesi yaratan Yorgos Lanthimos'un imzasını taşıyor.

Karısı tarafından terk edilen David, kendisi gibi bekar insanların eş bulmak üzere yerleştiği bir otelde kalmaya başlar. Ruh eşini bulması için 45 günü vardır ve eğer bunu başaramazsa seçeceği bir hayvana dönüştürülecektir. Otelin absürt kuralları, aynı kaderi paylaştığı insanların kara mizah dolu halleri ve ceza olarak sürüleceği ormandaki asilerin korkusu bir araya gelince çaresiz kalan David, düzene ayak direyerek özgün bir filme imza atacak olan hikayesini baştan yazmaya karar verir.’’

 

Genre
Gerilim
Duration
153 min
Vision
7/31/2024

Açık Hava Film Gösterimi: Şeytan Ruhlu İnsanlar

Bir okulun yöneticiliğini yapan Michel tam anlamıyla çekilmez bir karakterdir. Karısı da dahil çevresindeki herkese türlü zalimlikler yapmakta ve okulda çalışanlardan biri olan sevgilisine de aynı ölçüde kötü davranmaktadır. Bu gizli ilişki açığa çıktığında iki kadın da bu adama karşı duydukları nefret sayesinde ortak bir noktada buluşup intikam almaya karar verirler. Kusursuz bir cinayet planı yapıp uygularlar ancak her şey yolunda gitse de gizemli bir olay meydana gelir ve işler karışır.

Orijinal dilde, Türkçe altyazılıdır.

 

Genre
Gerilim, Gizem
Duration
115 min
Vision
8/8/2024

Tezgah Filmi Açık Hava Gösterimi

Bir yazar, bir aktrist, bir müzisyen ve bir mutfak tezgahı...

Sanatlarının, oynadıkları oyunların, yalanlarının, birbirlerini ve sevenlerini aldatmalarının; eski bir anne halısının üzerine döküldüğü kanlı bir gece...

Evden çıkmak isteyeceğiniz ama kanalı bir türlü değiştiremeyeceğiniz bir “sevgisizlik” çağı hikayesi...

Tezgah filmi ön gösterim için hemen sinema biletinizi alın!

 

Oyuncular:

Damla Sönmez

Rıza Kocaoğlu 

Erkan Kolçakköstendil

Şinasi Yurtsever

Genre
Gerilim, Komedi
Director
Erkan Kolçak Köstendil
Duration
98 min
Vision
8/12/2024

Tezgah Filmi Açık Hava Galası

Bir yazar, bir aktrist, bir müzisyen ve bir mutfak tezgahı...

Sanatlarının, oynadıkları oyunların, yalanlarının, birbirlerini ve sevenlerini aldatmalarının; eski bir anne halısının üzerine döküldüğü kanlı bir gece...

Evden çıkmak isteyeceğiniz ama kanalı bir türlü değiştiremeyeceğiniz bir “sevgisizlik” çağı hikayesi...

11 Ağustos Gala Gösterimi İçin: Oyuncuların katılımıyla

Kapı Açılış :20:00

Gösterim Saati :21:30

After party -DJ performans: 23:00

Tezgah filmi ön gösterim için hemen sinema biletinizi alın!

VIP Bilet  Meet and Greet - After Party - Loca Girişi - Sınırsız İçecek İkramı ve Filmin İmzalı Afişini İçermektedir.

Oyuncular:

Damla Sönmez

Rıza Kocaoğlu 

Erkan Kolçakköstendil

Şinasi Yurtsever

Genre
Gerilim, Komedi
Director
Erkan Kolçak Köstendil
Duration
98 min
Vision
8/11/2024

Açık Hava Gösterimi: Tehlikeli Bir Komedi

Açık Hava Gösterimi: Tehlikeli Bir Komedi 

Maurilio Fattardi, yedi yaşındayken ilk kez bir James Bond filmi izlediğinden beri gizli ajan olmayı hayal ediyordu. Bugün Rinascente'nin güvenlik şefi ve kendisine Ajan Mao diyor.

*Orijinal dilde, ‘Türkçe ve İngilizce alyazılıdır.’’

Genre
Komedi
Duration
104 min
Vision
7/30/2024

Blackpink World Tour Born Pink in Cinemas

Sınırlı bir süre boyunca sinemalarda izleyiciyle buluşacak olan film, Güney Koreli ünlü pop grubu Blackpink'in Born Pink konser turunu beyazperdeye yansıtıyor.

Blackpink World Tour Born Pink in Cinemas filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Konser
Duration
110 min
Vision
7/31/2024

Açıkhava - Arınma

Arınma, dindar bir inanç kadını olan Cecilia, mükemmel İtalyan kırsalında sıcak bir şekilde karşılanır ve kendisine ünlü bir manastırda yeni bir görev teklif edilir. Ancak Cecilia, yeni evinin karanlık ve dehşet verici sırlar barındırdığını anlar.

Genre
Korku
Director
Michael Mohan
Starring
Sydney Sweeney, Simona Tabasco
Duration
89 min
Vision
7/19/2024

Korku Kapanı (Sessiz Çığlık)

Yönetmen koltuğunda Bedel Art'ın oturduğu korku türündeki "Korku Kapanı (Sessiz Çığlık)" filminin oyuncu kadrosunda Adem Gerçek, Elif Yaşar, Aslan Erarslanoğlu, Leyla Göküs gibi isimler yer alıyor.

Genre
Korku
Director
Bedel Art
Duration
0 min
Vision
7/19/2024

Korku Ormanı

Georgie ve Bo adındaki meraklı iki belgeselci, sözde hayaletli olan Rudwick Ormanındaki bir dizi kaçırılma olayını takip etmeye karar verir. Bu ikili gizemli ipuçlarını takip etmeye devam ederken yem olma riskiyle karşı karşıya kalacaktır.

Korku Ormanı filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Korku
Director
Brendan Rudnicki
Starring
Alexa Lauren, Andrew Thomas
Duration
80 min
Vision
7/19/2024

Son Ayin

Korku türünün son yıllardaki en başarılı yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen William Brent Bell'ın filmi "Son Ayin", Berrow adındaki kırsal bir kasabada Hasat Festivali sırasında yaşanan ürkütücü olayları ele almaktadır. Film, pagan kökenleriyle bağlantılı genç bir ailenin, anneleri Rebecca'nın rahibe yardımcısı olarak atanması üzerine kasabaya taşınmalarını konu edinmektedir. Her yıl düzenlenen festival sırasında Grace adındaki kızlarının aniden kaybolmasıyla birlikte olaylar dehşet verici bir hal alır. Polis soruşturması devam ederken, kasaba sakinlerinin de katıldığı arama kurtarma çalışmaları sırasında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Ailenin kayıp kızlarını bulma çabası, her geçen dakika Berrow kasabasının içinde gizlediği karanlık sırlarla yüzleşmelerini gerektirecektir.

Genre
Korku
Director
William Brent Bell
Starring
Vera Farmiga
Duration
104 min
Vision
7/19/2024

Açıkhava - Pi'nin Yaşamı

En çok satan romanlardan Life of Pi'nin tiyatro adaptasyonu, kuklacılık, sihir ve hikaye anlatımını bir araya getiriyor. Kargo gemisi battığında beş hayatta kalan arasında sadece bir sırtlan, bir zebra, bir orangutan, bir Bengal kaplanı ve genç Pi vardır. Doğanın acımasızlığıyla mücadele ederken hangileri hayatta kalacak? Yann Martel'in kitabından uyarlanan bu nefes kesici hikaye, görsel bir şölene dönüşüyor.

Genre
Macera
Director
Max Webster
Starring
Irrfan Khan, Suraj Sharma
Duration
123 min
Vision
8/2/2024

Açık Hava - Wonka

Film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın gençlik yıllarına, ilk maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Filmin yönetmenliğini Paul King üstlendi, senaryosunu ise Simon Farnaby kaleme aldı. 2023 yapımı bu Amerikan fantastik komedi filmi, Roald Dahl'ın 1964 tarihli aynı adlı romanına dayanmaktadır.

Genre
Macera, Aile, Komedi
Duration
112 min
Vision
7/23/2024

Rita Çiftlik Açıkhava - Orman Çetesi: Dünya Turu

Orman büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Orman, gizemli bir düşman tarafından suyla temas ettiğinde patlayan, pembe bir madde ile kaplanmıştır. Bu duruma bir çözüm bulunabilmesi için Orman Çetesi'nden yardım talep edilir. Yağmurların gelmesine bir aydan az zaman kala zamana karşı tehlikeli bir yarış başlar. Ormanlarını bu büyük tehlikeden kurtarmak için harekete geçen kahramanlar, Kuzey Kutbu’ndan Uzak Doğu’ya doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Genre
Macera, Animasyon, Aile, Komedi
Director
Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville
Duration
89 min
Vision
7/26/2024

Prenses Mononoke

Prenses Mononoke, Ashitaka'nın maceralarını anlatıyor. Huzurlu bir şekilde yaşamını devam ettiren Ashitaka, bir gün ormandan gelen bir kötülüğün farkına varır. Orman Tanrısı, tüm tavizsizliğiyle ve sınırsız gücüyle, temas ettiği her varlığı yıkarak yoluna devam etmektedir. Küçük bir kızı kurtarmak için Orman Tanrı’sına karşı koymaya çabalayan Ashitaka lanetlenir. Bu lanetten kurtulabilmesi için ona yardım edebilecek tek varlık olan ‘Ormanın Ruhu’nu bulması gerekmektedir. Ancak bu arayış için çıkacağı yolculuk, pek de tekin ya da tehlikesiz değildir. Ashitaka kendi korkularıyla yüzleşirken adına savaş denilen bu mücadelede herkesin zarar gördüğünü gözlemleyecektir.

Genre
Macera, Animasyon, Fantastik
Director
Hayao Miyazaki
Duration
135 min
Vision
7/23/2024

Açık Hava - Moana

Walt Disney Animasyon Stüdyolarının hazırladığı animasyon macera filmi Moana, kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir gencin hikayesini anlatıyor. Moana, halkını kurtarmak için kahramanca bir göreve atılan, 16 yaşında, maceraperest, azimli ve merhametli bir kızdır. Yolda her zaman aradığı bir şeyi keşfeder: kendi kimliğini. Maui ise, yarı ölümlü ve her şeyiyle harika bir yarı Tanrı, her türlü hayvanın şeklini alabilen ve denizden adalar çıkartabilen sihirli güçlere sahip karizmatik ve komik biri.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Macera, Animasyon, Komedi
Duration
107 min
Vision
8/14/2024

Madagaskar

Aslan Alex, zürafa Melman, su aygırı Gloria ve zebra Marty… Güzel bir hayvanat bahçesinde, yaşadıkları ortamın sunduklarına fazlasıyla alışık ve iyi anlaşan bir dörtlüdür. Şehrin ortasında olmalarına rağmen mutlu olmayı başarabilmektedirler. Bir gün bu hayvanat bahçesinin dışarısında ne olduğu merakını dışa vuran Marty, hayvanat bahçesinden kaçar. Onu çok seven arkadaşları da onu bulup geri getirmek üzerine peşinden giderler. Kaçarak başlayan bu yolculuk, doğal hayata hiç alışık olmayan bu hayvanların kendilerini Madagaskar’da bulmalarıyla sonuçlanacaktır. Geri dönmek, artık yalnızca bir hayal olacaktır. Dreamworks’ün Pixar’la olan yarışında önemli bir yapıtı olarak addedilen Madagaskar’ı Eric Darnell ve Tom McGrath ikilisi yönetiyorlar. Filmin zengin seslendirme kadrosunda ise Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer ve Jada Pinkett Smith yer alıyorlar.

Madagaskar filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Macera, Animasyon, Komedi
Duration
85 min
Vision
7/21/2024

Açık Hava - Interstellar

Yakın bir gelecekte, tahıl ürünlerinin ölmesine neden olan bir küf yüzünden medeniyet gerileyerek tarım toplumu seviyesine düşmüştür. Dul bir mühendis ve eski bir NASA pilotu olan Joseph Cooper, ailesi ile birlikte bir tarla işletmektedir. O artık bir çiftçidir.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Macera, Bilim Kurgu
Duration
169 min
Vision
8/11/2024

Açık Hava - La La Land

Aşıklar Şehri, yolları kesişen iki insanın hikayesini anlatıyor. Hayatlarında yön bulmaya çalışan iki tutkulu insan Sebastian ve Mia'nın yolları, Los Angeles'ta trafiğin sıkışık olduğu bir gün kesişir. Her ikisi de sanat tutkunu olan bu iki insan, hayallerini gerçekleştirme yolunda düşe kalka ilerlemektedir.

Kapı Açılış: 18:30

Genre
Romantik
Duration
128 min
Vision
7/28/2024

Açıkhava - Zavallılar

Zavallılar filmi, bir bilim insanı tarafından hayata döndürülen genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Bella, trajik bir şekilde ölür. Ancak sıra dışı bir bilim insanı olan Dr. Godwin Baxter beynini, bir bebeğin beyni ile değiştirerek onu hayata döndürür. Bexter’ın koruması altında olan Bella, etrafındaki dünyayı keşfetmek için kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Bu sırada onun yolu, becerikli ve ahlaksız bir avukat olan Duncan Wedderburn ile kesişir ve ikisi kıtalar arası çılgın bir maceraya atılır.

Genre
Romantik, Bilim Kurgu
Director
Yorgos Lanthimos
Starring
Mark Alan Ruffalo, Willem Dafoe, Emma Stone
Duration
141 min
Vision
7/29/2024

Açık Hava - Barselona, Barselona

Barselona, Barselona, Amerikalı Vicky ve Cristina, İspanya'da geçirecekleri yaz tatilinde gizemli bir İspanyol sanatçıdan etkilenirler. Gösterişli sanatçı ve onun güzel fakat sorunlu eski eşi ile tehlikeli sularda yüzerler. Vicky, evlenmek üzere olan muhafazakar bir kadındır. Cristina ise cinsel maceralara meraklı, özgür ruhlu bir kadındır. Kaderleri kesişen bu üç insan arasında doğan yasak aşk, kaotik sonuçlar doğurur. Vicky Cristina Barcelona, öyküsünün geçtiği kent olmadan düşünülemeyecek bir film olarak karşımıza çıkar.

Genre
Romantik, Komedi
Director
Woody Allen
Starring
Penélope Cruz, Scarlett Johansson, Javier Bardem
Duration
96 min
Vision
7/26/2024

Açık Hava Film Gösterimi: Gece Doktoru

Mikael, hastanede gece vardiyasında çalışan bir doktordur. Zamanını kimsenin görmek istemediği, uyuşturucu bağımlıları ve evsizlerle ilgilenerek geçiren Mikael’in bu temposu aile hayatını olumsuz etkiler. Bunun üzerine Mikael, bu yoğunluktan kurtulup, hayatını yeniden inşa etmeye karar verir. Ancak Mikael yaptıklarının karşılığında ağır bir bedel ödemek zorunda kalır.

*Filmler Fransızca dilinde, Türkçe Altyazılıdır.

Genre
Sinema Film Gösterimi
Duration
82 min
Vision
7/25/2024

Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti Film Gösterimi ve Quiz Show

20:00 Film Gösterimi

Gösterim sonrası quiz show (soru cevap etkinliği)

Efsane serinin ilk filmi Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti'ni sinemada bir kez daha deneyimliyor, gösterim sonrası quiz show etkinliğiyle hafızalarımızı yarıştırıyoruz. Sürpriz ikramlar eşliğinde, sorulara doğru cevap verenler arasından ilk üçe girenler için hazırlanan özel hediyeler sizi bekliyor. Sinema tarihine geçen filmlerden birini izleyip, sonrasında eğlenceli dakikalar yaşamak için etkinliğe gelirken telefonunuzun sarjının dolu olduğundan emin olun!

Genre
Sinema Film Gösterimi
Duration
0 min
Vision
7/23/2024

Geber!

Orduda komando olarak görev yapan Amrit hayatının aşkı Tulika’nın zorla başka bir adamla evlendirileceğini öğrendiğinde Yeni Delhi’ye gitmek üzere yola çıkar. Bindiği trene silahlı hırsızların saldırı düzenler, Amrit trendeki insanları kurtarmak için ölüme meydan okuyacaktır.

Geber filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Aksiyon, Dram, Macera
Duration
115 min
Vision
8/2/2024

Borderlands

Borderlands, 2009'da Gearbox stüdyosu tarafından geliştirilip piyasaya sürülen video oyunundan uyarlanan bir filmdir. Borderlands'in hikayesi, kötü şöhretli kaçak Lilith'in Pandora adlı gezegene geri dönüşüyle başlar. Lilith'e, tehditkar bir görev verilir. Eski paralı asker Roland, patlayıcı uzmanı Tiny Tina, koruyucu Krieg, çılgın bilim insanı Tannis ve esprili robot Claptrap gibi diğer suçlularla bir araya gelerek güçlü bir ittifak ve derin bir dostluk oluştururlar. Görevleri; güçlü bir adam olan Atlas'ın kayıp kızını bulmak ve korumaktır. Ancak, her şey bekledikleri gibi ilerlemeyebilir çünkü kız, evrenin kaderini değiştirebilecek büyük bir güce sahiptir.

Genre
Aksiyon, Macera, Komedi
Director
Eli Raphael Roth
Starring
Cate Blanchett, Kevin Hart, Jack Black
Duration
102 min
Vision
8/9/2024

Loupetoo

Loupetoo

Genre
Animasyon
Duration
0 min
Vision
7/19/2024

Benim Uçan Dev Maceram

Benim Uçan Dev Maceram, Sebastian, Sophia ve küçük sevimli Wawa, Nazca kültüründen efsanevi devlerin yardımıyla ailelerini bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Genre
Animasyon
Director
Eduardo Schuldt
Duration
79 min
Vision
8/2/2024

Fox & Hare Save the Forest

Kunduz, iki farenin de yardımıyla nehrin akışını engeller, su yükselir ve çok geçmeden dev bir göl oluşur. Kunduz kendisiyle çok gurur duysa da onun başarısına hayran kalacak kimse olmaması onu hayal kırıklığına uğratır. Ormanın başka bir yerinde Tilki ve Tavşan'ın düzenlediği partiden dönen Baykuş, su akıntısını keşfettiğinde korkuya kapılarak ormana kaçar. Ertesi gün Baykuş’un kayıp olduğunu fark eden Tilki ve Tavşan, arkadaşlarıyla birlikte onu bulmak için yola koyulurlar. Onlar Baykuş'u aramaya devam ederken, su yükselmeye devam eder ve büyük bir tehdit oluşturur. Grup bir yandan Baykuş’u ararken bir yandan da ormanı tehliken kurtarmaya çalışır.

Fox & Hare Save the Forest filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Animasyon
Director
Mascha Halberstad
Duration
71 min
Vision
7/26/2024

Kaptan Pengu ve Arkadaşları 4: Buzuldaki Sır

Tili, Okyanus Melekleri Ormanı’nın genel müdürü olarak ormanı bir tatil köyüne dönüştürmüş ve turistleri çekmeyi başarmıştır. Ancak, buzda meydana gelen bir çatlak yüzünden penguenlerin evleri zarar görür ve orman halkı arasında tartışmalar başlar. Kaptan Pengu ve arkadaşları durumu anlamak için kuzeye gelirler fakat geldiklerinde Tili yoktur. Bütün gruplardan dışlanan Tili bu sırada yeryüzündeki kimsenin varlığından haberi olmadığı gizemli biriyle tanışmıştır. Bu ikili, birbirlerinden çok şey öğrenecek ve penguenler şehriyle, ormanı yeniden kurmak için uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları 4: Buzuldaki Sır filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Animasyon
Director
Ali Karaçam
Duration
74 min
Vision
8/9/2024

Biraz Yağmur Yağmalı

40 yaşındaki ev hanımı Cai, kim olduğunu ve kim olmak istediğini kaybetmiştir. Kızının basketbol maçlarından birinde, istemeden yaşlı bir kadını yaralar. Bu önemsiz gibi görünen olay, kontrolünden çıkan bir hayatın katalizörü olur; geçmişteki olaylar yeniden su yüzüne çıkarken, Cai bilinmeyen bir geleceğe doğru ilerler. Yönetmen Qiu Yang, çok ödüllü kısa filmler serisinin ardından ilk uzun metrajlı filmiyle karşımıza çıkıyor. Bu büyüleyici ve samimi drama, hayatının enkazıyla yüzleşmek ve değişim özlemiyle yanıp tutuşan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Biraz Yağmur Yağmalı filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram
Director
Qiu Yang
Duration
98 min
Vision
8/2/2024

Zill El Cin

Akıl sağlığı krizi geçiren bir çocuk, annesinin hiç beklenmedik bir adamdan yardım istemesine neden olur. Bu adam, yoğun bir ritüel aracılığıyla oğlunu kurtarmak için Batılı düşüncelerini bir kenara bırakmalıdır.

Zill El Cin filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Gerilim
Director
Nayla Al Khaja
Starring
Faten Ahmed, Noura Alabed, Saud Alzarooni
Duration
93 min
Vision
7/26/2024

Bizimle Başladı Bizimle Bitti

Travmatik bir çocukluğun üstesinden gelerek Boston'da yeni bir hayata başlayan ve kendi işini kurma hayalinin peşinden koşan Lily Bloom'un ilgi çekici hikayesini konu alan filmde, Bloom büyüleyici beyin cerrahı Ryle Kincaid ile şans eseri karşılaşır. Kısa sürede aralarında yoğun bir bağ oluşur ve derin bir aşk başlar. Ancak bir süre sonra ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkar. 

Bizimle Başladı Bizimle Bitti filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Romantik
Director
Justin Baldoni
Starring
Blake Christina Lively, Jenny Slate, Brandon Sklenar
Duration
130 min
Vision
8/16/2024

Şans Eseri

Fanny ve Jean ideal bir çiftin sahip olduğu her şeye sahiptir; profesyonel hayatlarında doyuma ulaşmış, Paris'in güzel semtlerinde muhteşem bir apartman dairesinde yaşıyorlar ve ilk günkü gibi birbirlerine aşık görünüyorlar. Ancak Fanny, tesadüfen eski bir lise arkadaşı olan Alain ile karşılaştığında, hayatı alt üst olur. Çok geçmeden yeniden bir araya gelen Fanny ve Alain, giderek daha da yakınlaşır.

Şans Eseri filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Dram, Suç, Komedi
Director
Woody Allen
Duration
93 min
Vision
7/26/2024

İlgi Alanı

Auschwitz toplama kampı komutanı Rudolf Höss ve karısı Hedwig kampın hemen yanında ki bir evde hayallerindeki hayatı yaşamaya çalışırlar. Financial Times'tan Raphael Abraham şöyle yazıyor: "Glazer canavarlığı önemsizleştirmekten çok daha büyük bir şey başardı - böylesine aşırı bir insanlık dışılığı önemsizleştirerek bizi gerçek dehşete yeniden uyandırdı." Zone of Interest, prömiyerini 2023 Cannes Film Festivali'nde yaptı ve Akademi Ödülleri'nde Birleşik Krallık'ın adayı olarak seçildi.

Genre
Dram, Tarihi, Savaş
Director
Jonathan Glazer
Starring
Christian Friedel, Sandra Hüller, Ralph Herforth
Duration
105 min
Vision
7/20/2024

Sonsuza Kadar Kaçamazsın

Sonsuza Kadar Kaçamazsın, geçmişinden gelen trajik bir olay nedeniyle anksiyete yaşayan bir genç kız, kendini ormanda biri tarafından ölümcül bir öfkeyle avlanırken bulur.

Genre
Gerilim
Director
Michelle Schumacher
Starring
J. K. Simmons , Fernanda Urrejola, Allen Leech
Duration
102 min
Vision
8/2/2024

Son Nefes

Bir gemi enkazını keşfetmek için dalış yaparken kendilerini ölüm kalım savaşı içerisinde bulan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Bir grup eski üniversite arkadaşı, 2. Dünya Savaşı'ndan kalma bir savaş gemisinin enkazını keşfetmek için Karayipler'de tüplü dalış gezisinde yeniden bir araya gelir. Ancak keşif için dalış yapan ekip kendilerini büyük beyaz köpek balıklarıyla çevrili paslanmış metalden oluşan su altı labirentinde sıkışıp kalmış halde bulurlar.

Son Nefes filmiyle adrenalinin doruklarına tanık olmak için şimdi biletini al!

Genre
Gerilim
Duration
96 min
Vision
8/16/2024

Ahbar

Esma ve Özgür telefonda konuşurken, Esma'nın aklına gelen tatil fikri ile arkadaşlarına haber verip bir yolculuğa çıkmak için hazırlanmaya başlarlar. Bu yolculuğa sıcak bakmayan Özgür ise sadece ilişkisi için kabul ettiğini ve bu yolculuğun onu rahatlatacağını düşünerek hazırlıklara koyulur. Hazırlıklar sonucunda araba ile Mert ve Ayla'yı alıp yola çıkarlar. Yolda Özgür ve Esma kendi aralarında sert sürtüşmeler yaşayıp tartışma sonucunda bir benzinlikte dururlar. Benzinci benzini verdikten sonra yolcu eder ve gözleri kırmızı şekilde tebessüm eder. Sessizce yola koyulurlar ve arabada kimse konuşmamaktadır. Bir anda seyir halindeki araç stop eder ve hepsi araçtan inip ne olduğunu anlamaya çalışırken çekici çağırmaktan başka şansları olmadıklarını anlayıp çekici çağırırlar. O esnada Cemal usta araç tamir etmektedir. Çekici ile gelen araç ve içerisindeki kişiler Cemal ustanın atölyesine inerler hep beraber. Cemal ustanın atölyesinde başlarına kötü olay gelir ve Cemal usta aslında üç harfli varlıkların aracısıdır. Cemal usta her zaman ki gibi sahiplerine insan bağışlar ve müşteri olarak yanlarına gelenleri öldürür.

Ahbar filmi için hemen sinema iletinizi alın!

Genre
Gerilim, Korku
Duration
80 min
Vision
7/26/2024

Tuzak

Tuzak, bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatıyor.

Genre
Gerilim, Korku, Suç, Gizem
Director
M.Night Shyamalan
Starring
Josh Hartnett
Duration
0 min
Vision
8/2/2024

Asansör Oyunu

Asansör Oyunu, kayıp olan kız kardeşini bulmaya çalışan bir gencin hikayesini konu ediyor. Kayıp olan kız kardeşinin peşine düşen Ryan, kardeşinin kaybolduğu gece oyuncuların çevrimiçi olarak bulunabilecek bir dizi kuralı kullanarak başka bir boyuta seyahat etmeye çalıştıkları bir asansörde gerçekleştirilen oyuna katıldığını öğrenir. Bir dizi uyarıcıyı görmezden gelen Ryan, kardeşinden bir iz bulma umuduyla oyuna katılmaya karar verir. Ancak çok geçmeden bu uyarıların bir nedeni olduğunu öğrenir.

Genre
Korku
Director
Rebekah McKendry
Starring
Gino Anania, Megan Best
Duration
94 min
Vision
8/9/2024

Sahib-ül Şer

Yönetmen koltuğunda Bedel Art'ın oturduğu korku türündeki "Sahib-ül Şer" filminin oyuncu kadrosunda Leyla Göküs, Buket Yapıcı, Elif Yaşar, Aslan Erarslanoğlu gibi isimler yer alıyor.

Genre
Korku
Duration
84 min
Vision
7/19/2024

Sitare Cin Kraliçesi

Sitare Cin Kraliçesi, yıllar önce şeytana kurban edilen babasının intikamını almak isteyen Rıdvan'ın başından geçenleri konu ediniyor. Rıdvan'ın babası yıllar önce şeytana kurban edilmiştir. Yaşadığı acıyı unutmayan Rıdvan, babasının intikamını almaya kararlıdır. Bunun için bir plan yapan Rıdvan'ın başına bu süreçte hiç hesapta olmayan işler gelir. Planını gerçekleştikmek için iletişim kurduğu herkes hayatını kaybeder. Şeytandan korunmayı sağlayan tılsımlı sözler sayesinde hayatta kalan Rıdvan, okuldan bir öğretmenden kendisine yardım etmesini ister. Rıdvan, olayları tamamen farklı anlatıp, kendisini masum göstermeye çalışırken, hiç beklemediği biri onun tüm foyalarını ortaya çıkarır.

Genre
Korku
Director
Gökhan Aksu
Starring
Şükran Çağman, Oğuz Serin, Veysel Çukur
Duration
0 min
Vision
7/19/2024

Enasar: Sirayet-i Cin

Askere gittiği zaman musallat olduğuna inandığı bir kabusla baş etmek için muska kullanarak kurtulan Kenan, insanlardan uzak bir yerde huzura kavuşmuştu. Yakın dostları Metin ve Burak, bir eğlence mekanında tanıştıkları genç bir kadınla hoşça vakit geçirmek için Kenan'ın sakin evine götürdüler. Ancak, başlangıçta keyifli olan parti, beklenmedik bir şekilde Enasar adında ürkütücü bir varlık ortaya çıkmasıyla kabusa dönüştü.

Enasar: Sirayet-i Cin filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Korku
Director
Enes Hakan Tokyay
Duration
0 min
Vision
8/2/2024

Galaktik Saldırı: Uzaylı İstilası

Uzaylı İstilası, genç gazeteci dehşet verici bir uzaylı kaçırma olayının gerçekleştiği yere seyahat eder. Onun gelişinden kısa bir süre sonra olağanüstü bir karşılaşma gerçekleşir ve korkunç, melez, dünya dışı bir ailenin avı olur.

Genre
Korku, Bilim Kurgu
Duration
73 min
Vision
7/26/2024

Alien: Romulus

Film, bir grup genç uzay sömürgecisinin, terk edilmiş bir uzay istasyonunun derin uçlarını temizlerken dünyanın en korkutucu yaşam formu ile karşılaşması sonucu yaşadıkları korku dolu olayları anlatıyor.

Alien: Romulus filmini sinemada izlemek için hemen biletini al!

Genre
Korku, Bilim Kurgu
Director
Fede Alvarez
Starring
Isabela Merced, Cailee Spaeny
Duration
119 min
Vision
8/16/2024

Princes Of The Desert

Zodi, çölde tek hörgüçlü deve yavrusu bulan on iki yaşında göçebe bir çocuktur. Zodi, alıp beslediği, en yakın arkadaşı haline gelen yavru deveye Tehu adını verir. Zodi, veteriner Tehu'nun olağanüstü iyi bir koşucu olduğunu ve bu nedenle kabilesine çok para kazandırabileceğini öğrenir. Hayvanın iddia edilen atletik nitelikleri hakkındaki söylentiler hızla yayılır ve elbette bölgenin en kötü şöhretli dolandırıcısı Tarek'in ilgisini çeker. Bu nedenle Zodi, Tehu'nun satılmasını önlemek için onunla birlikte kaçmaya ve Sahra'yı geçmeye karar verir. Bu yolculukta Zodi, Tarek'le savaşmalı, kum fırtınasından kurtulmalı ve Tuz Denizi'ni aşarak Abu Dhabi'deki dünyanın en büyük tek hörgüçlü yarışına katılmalıdır.

Princes Of The Desert filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Macera, Aile
Duration
105 min
Vision
7/26/2024

Harold ve Mor Tebeşir

Karikatürist Crockett Johnson’ın klasik çocuk kitabından uyarlanan film, mor tebeşiriyle çizdiği her şeyi hayata geçirebilen Harold'ın, büyüyüp kendini kitap sayfalarından fiziksel dünyaya taşımasıyla başından geçenleri konu ediniyor.

Her şeyi sadece çizerek hayata geçirebilen maceracı Harold büyüyüp kendini kitabın sayfalarından uzaklaştırıp fiziksel dünyaya geçer. Bu geçiş onu gerçek hayat hakkında öğreneceği çok şey olduğunun farkına varmasına neden olurken, güvenilir mor tebeşirinin mümkün olduğunu düşündüğünden daha fazla şamataya yol açabileceğini de gösterir. Sınırsız hayal gücünün gücü yanlış ellere geçtiğinde hem gerçek dünyayı hem de kendi dünyasını kurtarmak için Harold ve arkadaşlarının tüm yaratıcılığını kullanması gerekecektir.

Harold ve Mor Tebeşir filmi için hemen sinema biletinizi alın!

Genre
Macera, Aile, Komedi
Director
Carlos Saldanha
Duration
92 min
Vision
8/2/2024

Henry Korsanlara Karşı

Henry Korsanlara Karşı

Genre
Macera, Animasyon
Director
Dean Sham
Duration
89 min
Vision
8/2/2024

Yarışçılar: Büyük Hesaplaşma

Yarışçılar: Büyük Hesaplaşma, her yıl düzenlenen Koşan Adam yarışmasının öncesinde oyuncuların, sahibini dünyanın mutlak hükümdarı yapan efsanevi 'Süper Kemer'i elde etmek için bir dizi mücadeleden geçmesini konu alıyor.

Her yıl düzenlenen 'Koşan Adam' yarışmasında internet yayıncısı Pangpang oyuncularla röportaj yapıyor ve onlara, kullanıcısını dünyanın mutlak hükümdarı haline getirebilecek efsanevi 'Süper Kemer'i anlatıyor! Yarışçılardan Zürafa Lonky, Süper Kemer’i almak için sabah erkenden gizlice dışarı çıkar, ancak diğerlerinin de aynı fikirde olduğunu görünce şok olur. Yarışçılar Pangpang'ın zorluklarıyla mücadele ederken bencil davranmaları ve açgözlülükleri arkadaşlıklarının çatlamasına neden olur ki bu da Pangpang'ın şovu için büyük bir malzeme olur.

Genre
Macera, Animasyon, Komedi
Director
Young Sik Uhm, DaHee Kim
Duration
75 min
Vision
8/16/2024